Agandaur

Zobrazit:
Tříděno podle:

Agandaur Biják I.

Tento biják je vyrobený v ostrém provedení (velmi nebezpečný), nemůže být tedy použit v novodobých železných bitvách. Je určený ke sběratelským nebo dekoračním &uacu..

2 965 Kč Cena bez DPH: 2 450 Kč

Agandaur Bojové kladivo I.

Jedná se o jednoruční bojové kladivo. Toto bojové kladivo z našeho obchodu je vyrobeno v ostrém provedení, nemůže být tedy použito v novodobých železných bitvách. Určeno k..

4 114 Kč Cena bez DPH: 3 400 Kč

Agandaur Čepel pro dýku I.

Vhodné pro šikovné šermíře - kalená tupá čepel. Možnost dodělání vlastní dýky. Možnost dokovat, nýtovat - NELZE SVAŘOVAT. Na čepel se vztahuje záruka dle ob..

1 089 Kč Cena bez DPH: 900 Kč

Agandaur Falx APPIUS

Dácká obouruční zbraň - starý Řím Tento falx z našeho obchodu je vyroben v tupém provedení, může být tedy použitý k historickému šermu. V ostrém proveden&iac..

4 114 Kč Cena bez DPH: 3 400 Kč

Agandaur Halapartna I.

Replika dřevcové zbraně z naší kovárny. Pro snadnější transport nabízíme tuto halapartnu bez násady. Násadu lze doobědnat. Halapartna z našeho obchodu je vyrobena v ostr&..

3 025 Kč Cena bez DPH: 2 500 Kč

Agandaur Italská BARBUTA

BARBUTA byla jednou ze tří přileb používaných k italské zbroji (ARMET, BASCINET). Období pozdního středověku. Pod přilbu doporučujeme používat vycpávku. Síla použitého materi&aa..

5 082 Kč Cena bez DPH: 4 200 Kč

Agandaur Keltský meč JACOB

Tento keltský meč je zhotoven dle vzorů mečů z doby bronzové. Jedná se o divadelní repliku. V tupém provedení je vhodný k použití v historickém šermu. Lze vyrobit i v ostr&eacut..

4 780 Kč Cena bez DPH: 3 950 Kč

Agandaur Kopí, PARTIZÁNA, Frederick Augustus I

Replika partizány z konce 17. století (cca 1695) pocházející z území dnešního Saska. Partizána je tedy použitelná i pro Česko. Pro snadnější transport nab&ia..

3 025 Kč Cena bez DPH: 2 500 Kč

Agandaur Kovaná brána I.

U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu. Jedná se o Český výrobek vyrobený v n..

91 960 Kč Cena bez DPH: 76 000 Kč

Agandaur Kovaný venkovní gril I.

Nabízíme Vám kovaný venkovní gril. Posuvný rošt. Polohovatelný. Posuvný stolek. Zabezpečení proti grádeži. Konstrukce pro veřejné grilování. Opatř..

6 534 Kč Cena bez DPH: 5 400 Kč

Agandaur Kožená taškovnice I.

Nabízíme Vám zdobenou koženou taškovnici, zapínání páskem sponou, zdobená ražbou po obvodu. Připevnění na opasek jedním poutkem. Ruční práce. Český v..

1 513 Kč Cena bez DPH: 1 250 Kč

Agandaur Kulatý štít I.

Nabízime Vám klulatý štít. Štít má jezdecké držení. Na dřevěné štíty se neposkytuje žádná záruka, je tedy nabízený jako de..

3 231 Kč Cena bez DPH: 2 670 Kč

Agandaur Nůž ERIC

Kovaný nůž Erik - rukojeť v parohu. Provedení čepele - ostrá/tupá lze vybrat. ​Pouzdro na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o český výrobek vyrobený v naší ková..

1 029 Kč Cena bez DPH: 850 Kč

Agandaur Palaš FREDERICK

Frederick - Švédský meč - rapír, replika zbraně z období 17. století.Tato replika z našeho obchodu je vyrobena v tupém provedení, může být tedy použitý k historick&eacut..

6 413 Kč Cena bez DPH: 5 300 Kč

Agandaur Palcát s dřevěným toporem I.

Tato replika zbraně - palcát,  je velmi lehká a mrštná, lze ji nosit za opaskem. Použitý materiál na toporek - dřevo, biják - kovaný. Palcát z našeho obchodu v tupém ..

2 335 Kč Cena bez DPH: 1 930 Kč

Agandaur Prstové gotické rukavice I.

Nabízíme Vám prstové gotické rukavice. Vysoká kvalita provedení. Železné rukavice s panty a prodlouženou ochranou předloktí. Ergonomicky tvarované články prstů. Použit&y..

8 470 Kč Cena bez DPH: 7 000 Kč