Chladné zbraně

Filtrování

 • Price
  Kč -
 • Podkategorie
  74
  45
  8
  6
  7
  17
  8
 • Historické období
  0
  0
  0
Chladné zbraně


Zobrazit:
Tříděno podle:

Agandaur Čepel pro dýku I.

Vhodné pro šikovné šermíře - kalená tupá čepel. Možnost dodělání vlastní dýky. Možnost dokovat, nýtovat - NELZE SVAŘOVAT. Na čepel se vztahuje záruka dle ob..

1 089 Kč Cena bez DPH: 900 Kč

Agandaur Falx APPIUS

Dácká obouruční zbraň - starý Řím Tento falx z našeho obchodu je vyroben v tupém provedení, může být tedy použitý k historickému šermu. V ostrém proveden&iac..

4 114 Kč Cena bez DPH: 3 400 Kč

Agandaur Keltský meč JACOB

Tento keltský meč je zhotoven dle vzorů mečů z doby bronzové. Jedná se o divadelní repliku. V tupém provedení je vhodný k použití v historickém šermu. Lze vyrobit i v ostr&eacut..

4 780 Kč Cena bez DPH: 3 950 Kč

Agandaur Nůž ERIC

Kovaný nůž Erik - rukojeť v parohu. Provedení čepele - ostrá/tupá lze vybrat. ​Pouzdro na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o český výrobek vyrobený v naší ková..

1 029 Kč Cena bez DPH: 850 Kč

Agandaur Palaš FREDERICK

Frederick - Švédský meč - rapír, replika zbraně z období 17. století.Tato replika z našeho obchodu je vyrobena v tupém provedení, může být tedy použitý k historick&eacut..

6 413 Kč Cena bez DPH: 5 300 Kč

Agandaur Rapír ALBIN

Rapír Albin s dřevěnou rukojetí zakončena ostrou špicí. V tomto provedení je vhodná ke sběratelským účelům. Lze vyrobit i v tupém provedení, poté může být použita k..

6 353 Kč Cena bez DPH: 5 250 Kč

Agandaur Terčová dýka AMELIA

Zdobená srdíčková terčová dýka. Rukojeť je dřevná, zdobená. Provedení čepele lze zvolit. V tupém provedení může být použita k historickému šermu. ​Pouzdro ..

3 267 Kč Cena bez DPH: 2 700 Kč

Agandaur Čepel pro jedenapůlruční meč I.

Vhodné pro šikovné šermíře - kalená tupá čepel. Možnost dodělání vlastního meče. Možnost dokovat, nýtovat - NELZE SVAŘOVAT. Na čepel se vztahuje záruka dle obchodních podmínek při dodržení správného kovářského postupu. Jedná se o Český výrobek vy..

2 178 Kč Cena bez DPH: 1 800 Kč

Agandaur Falchata, iberský meč DEAN

Jedná se o funkční repliku. Není určeno k historickému šermu, dodává se pouze v ostrém provedení. ​Pouzdro na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o Český vý..

5 445 Kč Cena bez DPH: 4 500 Kč

Agandaur Falchion MUIR

Falchion MUIR byl vyroben na základě nálezu čepele a záštity ze skotských Hebrid Tento falchion z našeho obchodu je vyroben v tupém provedení, může být tedy použitý k historick&ea..

5 445 Kč Cena bez DPH: 4 500 Kč

Agandaur Nůž CARL

Kovaný nůž CARL - rukojeť dřevěná. Provedení čepele - ostrá/tupá lze vybrat. ​Pouzdro na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o český výrobek vyrobený v naší kov&a..

1 150 Kč Cena bez DPH: 950 Kč

Agandaur Palaš ISLAY

Islay - replika Skotského meče tzv. palaš. Tato replika z našeho obchodu je vyrobena v tupém provedení, může být tedy použitý k historickému šermu. V ostrém provedení je u..

7 018 Kč Cena bez DPH: 5 800 Kč

Agandaur Rapír JOANNES

Replika švédského meče - rapír Joannes, patří do období 17.století. Záštita je zavařená mosazí. Rukojeť je opatřena omotávkou z točeného drátu. Prove..

6 413 Kč Cena bez DPH: 5 300 Kč

Agandaur Terčová dýka AGATHA

Terčová dýka typu Panzerstecher z období 15.století. Celokovaná, zdobená rukojeť. Provedení čepele lze zvolit. V tupém provedení může být použita k historickému še..

3 267 Kč Cena bez DPH: 2 700 Kč

Agandaur Kord GEORG

Replika chladné zbraně - kord GEORG. Záštita je zavařená mosazí. Rukojeť je opatřena omotávkou z točeného drátu. Provedení čepele lze zvolit. V tupém provedení může b&ya..

7 260 Kč Cena bez DPH: 6 000 Kč

Agandaur Nůž BIRCH

Nůž Birch - celokovaný Provedení čepele - ostrá/tupá lze vybrat. ​Pouzdro na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o český výrobek vyrobený v naší kovárně - značka ..

666 Kč Cena bez DPH: 550 Kč