Sekery, Palcáty, Bijáky, Cepy

Filtrování

 • Price
  Kč -
 • Podkategorie
  17
  5
  1
 • Historické období
  0
  0
  0
Sekery, Palcáty, Bijáky, Cepy


Zobrazit:
Tříděno podle:

Agandaur Biják I.

Tento biják je vyrobený v ostrém provedení (velmi nebezpečný), nemůže být tedy použit v novodobých železných bitvách. Je určený ke sběratelským nebo dekoračním &uacu..

2 965 Kč Cena bez DPH: 2 450 Kč

Agandaur Palcát s dřevěným toporem I.

Tato replika zbraně - palcát,  je velmi lehká a mrštná, lze ji nosit za opaskem. Použitý materiál na toporek - dřevo, biják - kovaný. Palcát z našeho obchodu v tupém ..

2 335 Kč Cena bez DPH: 1 930 Kč

Agandaur Válečná sekera I.

Replika válečné sekery ze sbírky Guilaume Adolphe Neyt vystavené v Ghentu hradu hrabat ve Flanderech. Tato válečná sekera  je vyrobena v ostrém provedení, nemůže být tedy použita v ..

2 759 Kč Cena bez DPH: 2 280 Kč

Agandaur Bojová sekera II.

Vikinská sekera - kovaná. V tupém provedení vhodná do tzv. Železných bitev. Jedná se o Český výrobek vyrobený v naší kovárně - značka Agandaur.  ..

2 662 Kč Cena bez DPH: 2 200 Kč

Agandaur Palcát celokovaný I.

Replika úderné zbraně - palcát. Použitý materiál toporek i biják kovaný. Tento palcát z našeho obchodu v tupém provedení, může být použit v tzv. Železných bi..

2 989 Kč Cena bez DPH: 2 470 Kč

Agandaur Palcát celokovaný zdobený I.

Replika úderné zbraně - palcát. Použitý materiál toporek i biják kovaný, na rukojeti točený drát Tento palcát z našeho obchodu v tupém provedení, může b&yacu..

3 449 Kč Cena bez DPH: 2 850 Kč

Agandaur Vikingská sekera III.

Vikingská sekera - kovaná, zakalená do včelieho vosku. V tupom prevedení vhodná do tzv. Železných bitiek. Jedná sa o Český výrobok vyrobený v našej kováčskej dielni - značka Agandaur...

1 997 Kč Cena bez DPH: 1 650 Kč

Agandaur Bojová sekera IV.

Kovaná bojová sekera. V tupém provedení vhodná do tzv. Železných bitev. Jedná se o Český výrobek vyrobený v naší kovárně - značka Agandaur. ..

1 936 Kč Cena bez DPH: 1 600 Kč

Agandaur Palcát celokovaný II.

Replika úderné zbraně - palcát. Použitý materiál toporek i biják kovaný, na rukojeti kvalitní kožená omotávka Tento palcát z našeho obchodu v tupém proveden&..

2 965 Kč Cena bez DPH: 2 450 Kč

Agandaur Sekera Brabantice I.

Kovaná sekera Brabantice - zakalená do včelího vosku. V tupém provedení vhodná do tzv. Železných bitev Jedná se o Český výrobek vyrobený v naší kovárn..

2 118 Kč Cena bez DPH: 1 750 Kč

Agandaur Německá bojová sekera I.

Bojová sekera s trnem pocházející dle nálezu z jižního Německa je vyhotovena ve sběratelském provedení. Použitý materiál pružinová ocel dle ČSN 14260, rukojeť kvalitn&iacut..

4 235 Kč Cena bez DPH: 3 500 Kč

Agandaur Palcát celokovaný - replika nálezu I.

Replika nálezu z období okolo roku 1550 - palcát. Použitý materiál toporek i biják kovaný, zdobený. Tento palcát z našeho obchodu v tupém provedení, může být..

2 723 Kč Cena bez DPH: 2 250 Kč

Agandaur Bojová sekera s trnem VII.

Kovaná sekera s trnem v ostrém provedení, není vhodná k historickému šermu. Určena ke sběratelským nebo dekoračním účelům. Jedná se o Český výrobek, vyroben&..

3 630 Kč Cena bez DPH: 3 000 Kč

Agandaur Bojová sekera s trnem VIII.

Bojová sekera s trnem spadající typově do období 13. - 15. století. Tato replika bojové sekery je vyrobena v ostrém provedení, není vhodná k historickému šermu. Urč..

2 759 Kč Cena bez DPH: 2 280 Kč

Agandaur Kovaná sekera Brabantice II.

Kovaná sekera Brabantice - zakalená do včelího vosku. V tupém provedení vhodná do tzv. Železných bitev Jedná se o Český výrobek vyrobený v naší kovárn..

2 118 Kč Cena bez DPH: 1 750 Kč

Agandaur Vrhací sekera X.

Vrhací sekera v tupém provedení vhodná do tzv. Železných bitev. Jedná se o Český výrobek, vyrobený v naší kovárně - značka Agandaur. ..

569 Kč Cena bez DPH: 470 Kč