Umělecké kovářství

Filtrování

  • Price
    Kč -
  • Podkategorie
    9
    17
Umělecké kovářství


Zobrazit:
Tříděno podle:

Agandaur Kovaná brána I.

U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu. Jedná se o Český výrobek vyrobený v n..

91 960 Kč Cena bez DPH: 76 000 Kč

Agandaur Kovaný venkovní gril I.

Nabízíme Vám kovaný venkovní gril. Posuvný rošt. Polohovatelný. Posuvný stolek. Zabezpečení proti grádeži. Konstrukce pro veřejné grilování. Opatř..

6 534 Kč Cena bez DPH: 5 400 Kč

Agandaur Plotový dílec - kovaný I.

U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu. Uvedená cena je za plotové dílce, brá..

14 520 Kč Cena bez DPH: 12 000 Kč

Agandaur Venkovní nástěnná kovaná rohová lampa I.

Nabízíme Vám kovanou rohovou nástěnnou lampu - listy Pozinkováno, natřeno kovářskou barvou. Možno platinovat. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Če..

26 620 Kč Cena bez DPH: 22 000 Kč

Agandaur Kovaná venkovní stojací lampa I.

Nabízíme Vám kovanou venkovní stojací lampu - list. Pozinkováno natřeno kovářskou barvou. Možno platinovat. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně..

43 560 Kč Cena bez DPH: 36 000 Kč

Agandaur Dvoukřídlá moderní brána I.

U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu.           &..

24 200 Kč Cena bez DPH: 20 000 Kč

Agandaur Kovaná poštovní schránka I.

Nabízíme Vám kovanou poštovní schránku. Plastika - pták. Motiv lze změnit dle přání zákazníka. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednou..

14 883 Kč Cena bez DPH: 12 300 Kč

Agandaur Kovaná brána a branka I.

Brána i branka jsou pozinkované, možno i platinovat. U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu..

363 000 Kč Cena bez DPH: 300 000 Kč

Agandaur Louč s nástěnným držákem I.

Nabízíme Vám louč s nástěným držákem. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Český výrobek vyrobený v naší ková..

3 025 Kč Cena bez DPH: 2 500 Kč

Agandaur Dvoukřídlá brána I.

Brána je pozinkovaná, možno i platinovat. U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu. Jedn&aac..

91 960 Kč Cena bez DPH: 76 000 Kč

Agandaur Stojan na svíčku I.

Stojan na svíčku kovaný. Kámen na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Jedná se o český výrobek z naší..

545 Kč Cena bez DPH: 450 Kč

Agandaur Dvoukřídlá brána s brankou I.

Brána je pozinkovaná, možno i platinovat. U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní číslo ohledně domluvení termínu. Jedn&aac..

65 340 Kč Cena bez DPH: 54 000 Kč

Agandaur Krbové nářadí - dřevo - kov I.

Kované krbové nářadí. Použitý materiál kov a dřevo. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Výšku lze upravit - uveďte do poznámky. ..

9 680 Kč Cena bez DPH: 8 000 Kč

Agandaur Krbové nářadí na stojanu I.

Kované krbové nářadí na stojanu Natřené kovářskou barvou Jedná se zakázkovou výrobu Výšku lze upravit - uveďte do poznámky Po dohodě lze vyzvednou i na prodejně ..

8 712 Kč Cena bez DPH: 7 200 Kč

Agandaur Okenní mříž I.

Okenní mříž je pozinkovaná a natřená kovářskou barvou, možno i platinovat. U tohoto výrobku se jedná o zakázkovou výrobu. Při objednávce je nutno zadat telefonní čí..

20 570 Kč Cena bez DPH: 17 000 Kč

Agandaur Kovaná klika s kovanou fabkou I.

Nabízíme Vám kovanou kliku s kovanou fabkou. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Jedná se o český výrobek z naší kovárny - značka..

2 178 Kč Cena bez DPH: 1 800 Kč