Kované výrobky

Filtrování

  • Price
    Kč -
Kované výrobky
Zobrazit:
Tříděno podle:

Agandaur Kovaný venkovní gril I.

Nabízíme Vám kovaný venkovní gril. Posuvný rošt. Polohovatelný. Posuvný stolek. Zabezpečení proti grádeži. Konstrukce pro veřejné grilování. Opatř..

6 534 Kč Cena bez DPH: 5 400 Kč

Agandaur Venkovní nástěnná kovaná rohová lampa I.

Nabízíme Vám kovanou rohovou nástěnnou lampu - listy Pozinkováno, natřeno kovářskou barvou. Možno platinovat. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Če..

26 620 Kč Cena bez DPH: 22 000 Kč

Agandaur Kovaná venkovní stojací lampa I.

Nabízíme Vám kovanou venkovní stojací lampu - list. Pozinkováno natřeno kovářskou barvou. Možno platinovat. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně..

43 560 Kč Cena bez DPH: 36 000 Kč

Agandaur Kovaná poštovní schránka I.

Nabízíme Vám kovanou poštovní schránku. Plastika - pták. Motiv lze změnit dle přání zákazníka. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednou..

14 883 Kč Cena bez DPH: 12 300 Kč

Agandaur Louč s nástěnným držákem I.

Nabízíme Vám louč s nástěným držákem. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Český výrobek vyrobený v naší ková..

3 025 Kč Cena bez DPH: 2 500 Kč

Agandaur Stojan na svíčku I.

Stojan na svíčku kovaný. Kámen na dotaz - uveďte do poznámky. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Jedná se o český výrobek z naší..

545 Kč Cena bez DPH: 450 Kč

Agandaur Krbové nářadí - dřevo - kov I.

Kované krbové nářadí. Použitý materiál kov a dřevo. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Výšku lze upravit - uveďte do poznámky. ..

9 680 Kč Cena bez DPH: 8 000 Kč

Agandaur Krbové nářadí na stojanu I.

Kované krbové nářadí na stojanu Natřené kovářskou barvou Jedná se zakázkovou výrobu Výšku lze upravit - uveďte do poznámky Po dohodě lze vyzvednou i na prodejně ..

8 712 Kč Cena bez DPH: 7 200 Kč

Agandaur Kovaná klika s kovanou fabkou I.

Nabízíme Vám kovanou kliku s kovanou fabkou. Jedná se o zakázkovou výrobu. Po dohodě lze vyzvednout i na prodejně. Jedná se o český výrobek z naší kovárny - značka..

2 178 Kč Cena bez DPH: 1 800 Kč

Agandaur Kovaná vrata I.

Nabízíme Vám kovová kovaná vrata. Kombinace kov - dřevo - kámen- Lze přiobjednat stříšku - katalogové číslo: 100223. Jedná se o zakázkovou výrobu. Česk&yac..

169 400 Kč Cena bez DPH: 140 000 Kč

Agandaur Kovaná postel I.

Kovaná postel - lze použít jako kryt vchodu do sklepa. Jedná se o zakázkovou výrobu. Český výrobek z naší kovárny - značka Agandaur.   ..

24 200 Kč Cena bez DPH: 20 000 Kč

Agandaur Kovaný jídelní set I.

Kovaný jídelní set. Jedná se o zakázkovou výrobu. Český výrobek z naší kovárny - značka Agandaur.   ..

1 694 Kč Cena bez DPH: 1 400 Kč

Agandaur Kovaná plastika - ďáblova ruka I.

Kovaná plastika - ďáblova ruka. Lze použít jako klepadlo. Jedná se o zakázkovou výrobu. Český výrobek z naší kovárny - značka Agandaur.  ..

18 150 Kč Cena bez DPH: 15 000 Kč

Agandaur Kostýmová kovaná spona XIV.

Nabízíme vám kovanou sponu. Je vhodná na spínání košil, rozparků atd... Velmi užitečný doplněk. Jedná se o český výrobek z naší kovárny - značka Agandaur...

157 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Agandaur Křesadlo I.

Nabízíme vám funkční křesadlovou ocílku. Vhodná např. pro táboření. Velikost cca 8 cm. Jedná se o český výrobek z naší kovárny - značka Agandaur. ..

194 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Agandaur Kovaná kostýmová spona XVI.

Nabízíme vám kovanou sponu. Je vhodná na spínání košil, rozparků atd... Velmi užitečný doplněk. Jedná se o český výrobek z naší kovárny - znač..

194 Kč Cena bez DPH: 160 Kč